فروشگاه پارت 724 خرید لنت ماشین روش لنت ترمز ماشین چری لیفان تیگو
خانه / مالی و اقتصادی / کارمندان شش انبار آمازون به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند
انبار شرکت امازون
انبار شرکت امازون

کارمندان شش انبار آمازون به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند

روزنامه‌ی واشینگتن‌پست گزارش داده است کارمندان دست‌کم ۶ انبار آمازون به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

کارمندان دست‌کم ۶ انبار آمازون در نیویورک، شفردزویل، کنتاکی، جکسون‌ویل، فلوریدا، کتی، تگزاس، براون‌تاون، میشیگان و اوکلاهاما به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. روزنامه‌ی واشینگتن‌پست با جمع‌آوری گزارش‌هایی از رسانه‌های محلی این مناطق اعلام کرد تعدادی از انبارهایی که کارکنان آن‌ها آلوده شده‌اند، برای ضدعفونی تعطیل شده‌اند. براساس این گزارش، تعدادی از مبتلاهای جدید با کارکنان مبتلایی ارتباط داشته‌اند که در قرنطینه بوده‌اند.

آمازون کمتر از یک هفته پیش ثبت اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا بین کارمندان خود را اعلام کرده بود. این شخص در شعبه‌ی نیویورک مشغول به کار بوده است. پیش‌از‌این، کارمندان آمازون بابت ناتوانی این شرکت برای محافظت از کارمندان انبارها و کارمندان بخش تحویل بسته‌ها درمقابل ویروس کرونا ابراز نگرانی کرده بودند.

سخن‌گوی آمازون در واکنش به این خبر گفت:

با دنبال‌کردن دستورالعمل‌های مقام‌های بهداشتی، از تک‌تک افرادی محافظت می‌کنیم که مسئولیت آن‌ها برعهده‌ی ما قرار دارد. برای حفاظت از کارکنان خود در تمام محیط‌های کاری آمازون، استانداردهای بهداشتی‌اش را به‌شکل چشمگیری افزایش داده‌ایم.

آمازون همچنین اعلام کرد از تمام افراد مرتبط با بیماران یا افراد مشکوک به بیماری خواسته خود را دو هفته در خانه قرنطینه کنند. انتشار چنین گزارش‌هایی باعث نگرانی مشتریان آمازون هم شده است. در وضعیت فعلی، میزان درخواست سرویس از آمازون درمقایسه‌با قبل افزایش یافته است و مشتریان برای تهیه‌ی اقلام موردنیاز خود به این فروشگاه آنلاین مراجعه می‌کنند. درصورتی‌که انبارهای آمازون به‌دلیل بیماری کارمندان این انبار تعطیل شوند، روند سرویس‌دهی به مشتریانی کُند یا متوقف خواهد شد که خود را در خانه قرنطینه کرده‌اند. آمازون تأکید کرده است در دستورالعمل‌های جدید آمازون تأکید شده است افراد در تمام محیط‌های بسته موظف‌اند محل‌هایی مانند دکمه‌های آسانسورها و دستگیره‌ی در را ضدعفونی کنند.

بهترین فیلتر های هوا و روغن ماشین با قیمت های باورنکردنی

درباره ی alimas

شاید منظورتان این باشد

شرکت آمازون

بخش تحویل شرکت آمازون، جزو مشاغل حیاتی طبقه‌بندی شد

شرکت آمازون آیا می تواند تهدید بوجود آمده را به فرصت تبدیل می کند با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *