افت ۴۰ درصدی فروش خانواده‌ی گلکسی اس 20 سامسونگ نسبت به مدل‌های اس 10
فروشگاه اکسپرت کود پرواترابر زمان کالا
خانه / مالی و اقتصادی / افت ۴۰ درصدی فروش خانواده‌ی گلکسی اس ۲۰ سامسونگ نسبت به مدل‌های اس ۱۰
گلکسی اس ۲۰
گلکسی اس ۲۰

افت ۴۰ درصدی فروش خانواده‌ی گلکسی اس ۲۰ سامسونگ نسبت به مدل‌های اس ۱۰

افت ۴۰ درصدی فروش خانواده‌ی گلکسی اس ۲۰ سامسونگ نسبت به مدل‌های اس ۱۰ برای ادامه خبر با نارنجی همرا باشید

سران شرکت سامسونگ در جلسه‌ای با تحلیلگران از آمار فروش کم سری گلکسی اس ۲۰ نسبت به سری گلکسی اس ۱۰ خبر دادند.

چندی پیش خبری منتشر شد که احتمالا سری گلکسی اس ۲۰ نسبت به نسل پیشین خود فروش کمتری خواهد داشت. علت این امر نیز به گسترش بیماری کرونا منتسب شد. حال، به‌نظر می‌رسد که سامسونگ این موضوع را تایید کرده است و از شرایط نگران‌کننده خبر می‌دهد.

در میان محصولات مختلف موجود در بازار، فروش گوشی‌های هوشمند، متحمل ضربه سختی پس از شیوع بیماری کرونا شد. در خبری اشاره شد که فروش تلفن‌های هوشمند در چین ۳۸ درصد افت داشته و در سراسر دنیا نیز شاهد افت ۱۴ درصدی در ماه فوریه ۲۰۲۰ نسبت به همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۹ بوده‌ایم.

در این میان، سامسونگ نیز فروش کم پرچم‌داران خود را در جلسه‌ای با تحلیلگران بازار تایید کرده است و گفته که فروش سری گلکسی اس ۲۰ از زمان عرضه تاکنون نسبت به همین بازه زمانی تنها به اندازه ۶۰ درصد از فروش سری گلکسی اس ۱۰ بوده است.

با این حال، سران شرکت سامسونگ اعلام نکرده‌اند که این میزان فروش، مخصوص به بازار مشخصی مانند کره جنوبی بوده است یا آمار جهانی فروش سری گلکسی اس ۲۰ را شامل می‌شود. همچنین تنها به مقایسه درصدی اشاره شده و آمار دقیق فروش پرچم‌داران سامسونگ مشخص نشده است.

گلکسی اس ۲۰
گلکسی اس ۲۰

مقامات سامسونگ، شیوع بیماری کرونا را دلیل اصلی فروش کم محصولات خود می‌دانند و همچنین نسبت به احتمال کاهش بیشتر فروش گوشی‌های هوشمند در آینده ابراز نگرانی کرده‌اند. در حال حاضر قیمت مدل‌های گلکسی اس ۲۰ در بازار ایالات متحده کاهش یافته است تا کاربران آمریکایی نسبت به خرید پرچم‌داران سامسونگ تشویق شوند.

با این حال، مشکل اصلی کاهش درآمدها به دلیل خانه‌نشینی کارکنان و تعطیلی کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک است. در چنین شرایطی خرید گوشی هوشمند گران‌قیمت از فهرست بسیاری از کاربران حذف می‌شود و بعید به‌نظر می‌رسد که حتی کاهش قیمت سری گلکسی اس ۲۰ به فروش آن‌ها کمکی کند. سری گلکسی اس ۲۰ شامل نسخه استاندارد گلکسی اس ۲۰، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا می‌شود.

درباره ی bmasoudi

برای یادگیری شروع به کلیک کردن کردم و این داستان هنوز هم ادامه و کلیک ها یکی پس از دیگری

شاید منظورتان این باشد

دانلود سریال کره ای My Roommate Is a Gumiho 2021 با لینک مستقیم

دانلود سریال کره ای My Roommate Is a Gumiho 2021 با لینک مستقیم

دانلود سریال کره ای My Roommate Is a Gumiho 2021 با لینک مستقیم دانلود سریال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *