فروشگاه پارت 724 خرید لنت ماشین روش لنت ترمز ماشین چری لیفان تیگو
خانه / مقالات خودرو / عبور تعداد پیش‌فروش‌های سایبرتراک از مرز ۶۰۰ هزار!
تسلا سایبرتراک
تسلا سایبرتراک

عبور تعداد پیش‌فروش‌های سایبرتراک از مرز ۶۰۰ هزار!

پیش سفارش تسلا سایبرتراک ظاهراً از مرز ۶۰۰ هزار مورد عبور کرده و به خوبی در راه رسیدن به یک میلیون می‌باشد. این پیکاپ الکتریکی سال آینده وارد بازار خواهد شد.

شاید موضوع شگفت‌انگیزتر درباره پیش‌فروش سایبرتراک به سرعت ادامه‌دار آن مربوط باشد به گونه‌ای که هر روز حدود هزار پیش سفارش توسط تسلا دریافت می‌شود و این در حالی است که وضعیت سراسر جهان به خاطر شیوع گسترده ویروس کرونا بحرانی می‌باشد.

کلوپ مالکان سایبرتراک می‌گوید تعداد پیش سفارش‌های این خودروی الکتریکی هم‌اکنون برابر با ۶۲۲ هزار مورد می‌باشد. این کلوپ با انتشار اطلاعات بیشتر می‌گوید:

تا ۳۰ مارس ۲۰۲۰ تعداد رزروهای خرید این خودرو بیش از ۶۲۲ هزار مورد می‌باشد. آخرین باری که ایلان ماسک اطلاعات مربوط به تعداد پیش‌فروش‌های سایبرتراک را اعلام کرد به ۲۶ نوامبر ۲۰۱۹ مربوط می‌شود. او گفته بود پیش‌فروش این خودرو به تعداد ۲۵۰ هزار دستگاه رسیده است. به این ترتیب از آن زمان تاکنون حدود ۳۷۲ هزار نفر دیگر به خیل طرفداران این پیکاپ پیوسته‌اند. در مقام مقایسه باید گفت تسلا مدل ۳ از آوریل ۲۰۱۶ تا آگوست ۲۰۱۷ به تعداد ۵۱۸ هزار دستگاه پیش‌فروش شد.

علاوه بر این‌ها برخی جداول جالب هم درباره جزئیات بیشتر مربوط به تعداد رزروهای سایبرتراک منتشر شده که مرور آن‌ها خالی از لطف نمی‌باشد.

باید به این نکته اشاره شود که برای پیش سفارش این خودرو تنها ۱۰۰ دلار موردنیاز است بنابراین این موضوع هم می‌تواند در تعداد بالای رزرو این خودرو تأثیر داشته باشد. به همین خاطر است که تعداد پیش‌فروش سایبرتراک در مقایسه با فورد موستانگ مک-ای بسیار بیشتر است. برای سفارش کراس اوور الکتریکی فورد باید مبلغ ۵۰۰ دلاری بپردازید، چیزی که تاکنون حدود ۵۰ هزار نفر با پرداخت آن موافقت کرده‌اند.

بهترین فیلتر های هوا و روغن ماشین با قیمت های باورنکردنی

درباره ی bmasoudi

برای یادگیری شروع به کلیک کردن کردم و این داستان هنوز هم ادامه و کلیک ها یکی پس از دیگری

شاید منظورتان این باشد

تسلا مدل Y

۷ نکته مهم درباره تسلا مدل Y

تسلا مدل Y سرانجام به دست مشتریان رسید و نه تنها سبد محصولات این برند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *