فروشگاه پارت 724 خرید لنت ماشین روش لنت ترمز ماشین چری لیفان تیگو
خانه / مقالات خودرو / ملاقات با اولین لامبورگینی اوراکان اوو فیبر کربنی دنیا!
لامبورگینی اوراکان
لامبورگینی اوراکان

ملاقات با اولین لامبورگینی اوراکان اوو فیبر کربنی دنیا!

این روزها خبرهای زیادی درباره تلاش برخی خودروسازان برای مبارزه با ویروس کرونا به گوش می‌رسد. از کمک‌های مالی گرفته تا تبدیل خطوط تولید خودرو به وسایل بهداشتی و درمانی، همه به دنبال ریشه‌کن کردن این ویروس منحوس هستند؛ اما یک شرکت تیونینگ وجود دارد که کار غیرعادی‌ای را انجام داده است.همراه نارنجی باشید تا با اولین لامبورگینی اوراکان اوو فیبر کربنی دنیا آشنا شوید.

شرکت ۱۰۱۶ Industries در میامی فلوریدا مستقر بوده و متخصص تولید متریال فیبر کربنی فورج کاری شده می‌باشد. این شرکت اعلام کرده جدیدترین پروژه‌اش به سازمان جهانی بهداشت اهدا خواهد شد. با اولین لامبورگینی اوراکان اوو ۱۰۰ درصد فیبر کربنی دنیا آشنا شوید، سوپرکاری که واقعاً نیازمند خشونت بیشتر نیست اما ما از این نسخه ارتقا یافته با آغوش باز استقبال می‌کنیم!

اوراکان با فیبر کربن بیگانه نیست زیرا اوراکان پرفورمنته از این متریال به شدت بهره برده است؛ اما شرکت ۱۰۱۶ Industries یک پله بالاتر رفته و از قطعات بدنه فیبر کربنی زیاد برای بهبود اوراکان اوو استفاده کرده است.

از جمله قطعات فیبر کربنی این خودرو می‌توان به بال عقب اشاره کرد که باعث بهبود پایداری خودرو در سرعت‌های بالا می‌شود. همچنین سیستم اگزوز فولادی، کاپوت، سقف و گلگیرهای فیبر کربنی همه و همه جزو بهبودهای این خودرو هستند. همچنین در بخش جلو و عقب لبه‌ی تیز و دیفیوزری جدید وجود دارد که باعث بهتر شدن عبور جریان هوا می‌شوند.

قدرت پیشرانه نیز افزایش یافته به گونه‌ای که استفاده از سیستم اگزوز بهتر و دیگر بازنگری‌ها باعث افزایش ۲۰ اسب بخاری قدرت پیشرانه شده است. به این ترتیب خروجی پیشرانه ۱۰ سیلندر ۵٫۲ لیتری این خودرو به ۶۵۰ اسب بخار رسیده است.

بهترین فیلتر های هوا و روغن ماشین با قیمت های باورنکردنی

درباره ی bmasoudi

برای یادگیری شروع به کلیک کردن کردم و این داستان هنوز هم ادامه و کلیک ها یکی پس از دیگری

شاید منظورتان این باشد

لامبورگینی آونتادور تیون شده توسط لیبرتی واک!

لامبورگینی آونتادور تیون شده توسط لیبرتی واک!

اگر خواهان خرید یک لامبورگینی آونتادور متمایز نسبت به نسخه‌های استاندارد مشابه باشید بی‌شک باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *