فروشگاه پارت 724 خرید لنت ماشین روش لنت ترمز ماشین چری لیفان تیگو
خانه / فناوری ایران / وزیر ارتباطات : برای بهبود کیفیت اینترنت، تست سرعت نت‌سنج‌پلاس را انجام دهید
سرانجام وعده‌ها برای بهبود کیفیت و سرعت اینترنت چه خواهد بود؟
وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات : برای بهبود کیفیت اینترنت، تست سرعت نت‌سنج‌پلاس را انجام دهید

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود از مردم خواست که برای بهبود کیفیت اینترنت و ارزیابی سریع و شفاف اپراتورها کمک کنند.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی در حساب اینستاگرام خود از مردم خواست که با مراجعه به سایت NetSanjPlus.Ir ضمن اطلاع از سرعت اینترنت سایر افرادی که در یک منطقه زندگی می‌کنند، تست سرعت خود را نیز ثبت کنند. به‌گفته‌ی او، انجام این کار به ارزیابی سریع و شفاف اپراتورها کمک کرده و منجر به بهبود کیفیت اینترنت می‌شود.

وزیر ارتباطات در پست اینستاگرامی خود نوشت سیستم‌های فنی کنترل کیفیت خدمات اینترنت، وضعیت شبکه را «مناسب» ارزیابی می‌کنند، اما در علم شبکه، تجربه‌ی کاربر از همه‌ی شاخص‌های ارزیابی فنی مهم‌تر است. به‌گفته‌ی او، وزارت ارتباطات تمام تلاش خود را برای ارتقای شبکه انجام داده است و حال به ارزیابی دقیق مبتنی بر تجربه‌ی کاربران نیاز دارد تا بتواند نسبت به حل سریع مشکلات اقدام کند.

آذری‌جهرمی در ادامه گفت که به‌دلیل محدودیت‌هایی مانند کمبود وقت و همچنین پروتکل‌های بهداشتی نمی‌توان در زمان کوتاه به همه‌ی شهرها و محلات برای ثبت تجربه‌ی کاربران سر زد؛ بنابراین از کاربران خواسته می‌شود که با مراجعه به سایت NetSanjPlus.Ir تست سرعت خود را ثبت کنند. کاربران با استفاده از این سامانه می‌توانند از سرعت اینترنت سایر افرادی که در منطقه‌ی آن‌ها زندگی می‌کنند مطلع شوند و همچنین اپراتور خود را به‌طور شفاف و سریع ارزیابی کنند.

بهترین فیلتر های هوا و روغن ماشین با قیمت های باورنکردنی

درباره ی bmasoudi

برای یادگیری شروع به کلیک کردن کردم و این داستان هنوز هم ادامه و کلیک ها یکی پس از دیگری

شاید منظورتان این باشد

سرعت اینترنت خانگی را حداقل ۴ برابر می‌کنیم

آذری جهرمی: سرعت اینترنت خانگی را حداقل ۴ برابر می‌کنیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار توییتی اعلام کرد عملیات ارتقای اینترنت خانگی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *