فروشگاه پارت 724 خرید لنت ماشین روش لنت ترمز ماشین چری لیفان تیگو
خانه / مقالات خودرو / اعلام برندگان جوایز خودرویی سال ۲۰۲۰ جهان
برندگان جوایز خودرویی سال 2020 پورشه تایکان 4s
برندگان جوایز خودرویی سال 2020 پورشه تایکان 4s

اعلام برندگان جوایز خودرویی سال ۲۰۲۰ جهان

سرانجام پس از انتشار گزینه‌های گوناگون و انجام رای گیری های متعدد، کیا تلوراید به عنوان خودروی سال ۲۰۲۰ جهان انتخاب شد. این خودرو با شکست مزدا ۳ و مزدا CX-30 توانست چنین جایزه معتبری را به دست آورد برای ادامه خبر برندگان جوایز خودرویی سال ۲۰۲۰ جهان همراه نارنجی باشید.

 

تلوراید از زمان عرضه تاکنون بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کرده است. این خودرو جایزه خودروی کاربردی آمریکای شمالی را به دست آورده و کانسومر ریپورتز نیز آن را بسیار تحسین کرده است. خریداران نیز به شدت از تلوراید استقبال کرده به گونه‌ای که کره‌ای‌ها مجبور به افزایش تولید آن شده‌اند.

اما برسیم به دیگر جوایز که طی آن پورشه تایکان توانسته دو جایزه خودروی لاکچری سال و خودروی پرفورمنس سال را از آنِ خود کند. این خودرو در بخش خودروهای لاکچری توانسته پورشه ۹۱۱ و مرسدس بنز EQC را شکست دهد و در بخش پرفورمنس هم از عهده پورشه ۹۱۱ و تویوتا سوپرا برآمده است. اگر تایکان را دوست داشته اما نیازمند فضای بیشتر هستید می‌توانید منتظر مدل کراس توریسمو باشید که اواخر سال جاری میلادی پدیدار خواهد شد.

کیا جایزه دوم را نیز دشت کرده زیرا سول الکتریکی توانسته خودروی شهری سال در سال ۲۰۲۰ لقب گیرد. این خودرو توانسته فولکس‌واگن تی کراس و مینی کوپر SE الکتریک را شکست دهد. با برد ۳۹۱ کیلومتری سول الکتریکی جزو بهترین خودروهای الکتریکی از نظر شعاع حرکتی می‌باشد.

نهایتاً هم مزدا ۳ توانسته جایزه طراحی سال ۲۰۲۰ جهان را به دست آورد. دست‌اندرکاران برگزاری مراسم جوایز خودروی سال جهان رای گیری کامل را منتشر کرده و این امر نشان از رقابت فشرده داشته است. مزدا ۱۷۹ رای را به دست آورده و تایکان هم نظر ۱۷۷ داور را به خود جلب کرده است. این کمترین فاصله بین دو خودروی اول و دوم برای کسب یک جایزه در بخش‌های گوناگون می‌باشد. پژو ۲۰۸ هم با ۱۴۴ رای در رده سوم این بخش جوایز ایستاده است.

کلیه خودرو های منتخب

بهترین فیلتر های هوا و روغن ماشین با قیمت های باورنکردنی

درباره ی bmasoudi

برای یادگیری شروع به کلیک کردن کردم و این داستان هنوز هم ادامه و کلیک ها یکی پس از دیگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *