قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / مقالات خودرو / مسافت هزار کیلومتر را در عرض ۹ رکورد پورشه تایکان ۴S در دنیای واقعی
برندگان جوایز خودرویی سال 2020 پورشه تایکان 4s
برندگان جوایز خودرویی سال 2020 پورشه تایکان 4s

مسافت هزار کیلومتر را در عرض ۹ رکورد پورشه تایکان ۴S در دنیای واقعی

خودروی الکتریکی پورشه تایکان ۴S توانست در مدت زمان حدود ۹ ساعت، فاصله ۱،۰۰۰ کیلومتری میان شهرهای مونیخ و برلین را طی کند.

سفر دوربرد با حداکثر سرعت در اتوبان، توانایی‌های خودرو پورشه تایکان را اثبات می‌کند. برای انجام چنین کاری، هر خودروی الکتریکی نیاز به ظرفیت پیمایش قابل قبول، سرعت شارژ بالا و همچنین قابلیت حرکت مداوم با سرعت بزرگراه دارد. طبق اطلاعات EPA، خودرو پورشه تایکان توربو دارای ظرفیت پیمایش تخمینی ۳۲۳ کیلومتر و نسخه قدرتمندتر آن یعنی تایکان توربو S دارای ظرفیت پیمایش ۳۰۸ کیلومتر است. EPA هنوز تخمین دقیقی برای خودروی برقی پورشه تایکان ۴S در اختیار ندارد، اگرچه انتظار می‌رود نتایج عملکرد آن کمی بهتر از ۳۲۳ کیلومتر مدل توربو باشد. مدل ۴S سبک‌تر ازنسخه‌ی توربو است و از همان پکیج باتری خودروی الکتریکی Performance Battery Plus با ظرفیت ۹۳/۴ کیلووات ساعت بهره می‌برد. مدل توربو S در آینده با باتری قدرتمند ۷۹/۲ کیلووات ساعتی پورشه نیز به بازار عرضه می‌شود.

برندگان جوایز خودرویی سال 2020 پورشه تایکان 4s
برندگان جوایز خودرویی سال ۲۰۲۰ پورشه تایکان ۴s

اخیراً ویدئویی از رانندگی با پورشه تایکان ۴S منتشر شده است که نشان از عملکرد فوق‌العاده این خودروی برقی دارد. راننده تایکان در این فیلم، سرعت پیوسته ۱۳۰ تا ۱۴۰ کیلومتربرساعت خودرو را حفظ می‌کند؛ سرعتی که در آن تقریباً بهترین شرایط برای استفاده از شارژ باتری برای خودروهای الکتریکی فراهم می‌شود. او می‌تواند طی مدت زمان تقریبی ۹ ساعت، فاصله‌ی ۱،۰۰۰ کیلومتری اتوبان مونیخ به سمت برلین را ضمن شارژ بین راهی، طی کند.

درباره ی ali masoudi

برای یادگیری شروع به کلیک کردن کردم و این داستان هنوز هم ادامه و کلیک ها یکی پس از دیگری

شاید منظورتان این باشد

پورشه 911 توربو S

اولین تجربه رانندگی با پورشه ۹۱۱ توربو S کوپه ۲۰۲۱

همین چهار سال پیش بود که پورشه در تصمیمی تاریخی تمامی مدل‌های ۹۱۱ به جز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

( کسب امتیاز )