فروشگاه پارت 724 خرید لنت ماشین روش لنت ترمز ماشین چری لیفان تیگو
خانه / مقالات خودرو / سود فراری به ازای هر خودروی فروخته شده ۸۶۳۶۹ هزار یورو در سال ۲۰۱۹ بوده است.
سود فراری
سود فراری

سود فراری به ازای هر خودروی فروخته شده ۸۶۳۶۹ هزار یورو در سال ۲۰۱۹ بوده است.

شما فکر می کنید سود فراری از هر خودروی فروخته شده در سال ۲۰۱۹ چقدر بوده است برای دریافت پاسخ همراه نارنجی باشید.

سالی که پشت سر گذاشتیم سال داغی بود اما نشانه‌های سرد شدن آن پدیدار می‌شود. فروش خودرو در آمریکا به قله‌ی ۱۷٫۱ میلیون دستگاه رسید اما خب نسبت به یک سال پیش از آن افت را نشان می‌داد؛ اما سال ۲۰۱۹ برای همه خودروسازان بد نبود. برای مثال فورد تعداد ۱۰۱۳۱ دستگاه خودرو به فروش رساند و البته از فروش هر یک از آن‌ها سود خوبی به جیب زد.

وب‌سایت FiatGroupWorld می‌گوید فراری تعداد ۱۰,۱۳۱ دستگاه خودرو با حاشیه سود عملیاتی ۲۳٫۲ به ازای هر خودرو فروخته که میزان آن برابر با ۸۶,۳۶۹ (۹۴,۴۷۴ دلار) می‌باشد. این میزان سود برای هر خودرو مبلغ قابل‌توجهی بوده هرچند به اندازه سود ۸۶,۸۰۱ یورویی (۹۴,۹۴۷ دلار) در سال ۲۰۱۸ نیست. این وب‌سایت می‌گوید فراری با استفاده از تکنولوژی‌های جدید، تطبیق با تغییرات بازار و بازاریابی خودروهای خود توانسته به چنین حاشیه سود احساس‌برانگیزی دست یابد.

سود فراری به ازای یک خودرو فروخته شده

اما منبع خبری موردبحث میزان سود فراری را با دیگر خودروسازان هم مقایسه کرده است. برای مثال ب ام و اگر بخواهد میزان سود برابری با سود یک دستگاه فراری به دست آورد باید ۳۰ دستگاه از خودروهای خود را به فروش برساند که این میزان برای فولکس‌واگن برابر با ۵۶ خودرو و برای مرسدس بنز برابر با ۶۷ خودروی جدید می‌باشد. اگر فورد بخواهد حاشیه سود برابر با فراری به دست بیاورد باید ۹۰۸ دستگاه خودرو بفروشد و این آمار برای نیسان نیز برابر با ۹۲۸ خودرو می‌باشد.

فراری سال خوبی را پشت سر گذاشته حتی اگر حاشیه سودش کمی کاهش پیدا کرده باشد. سال ۲۰۱۹ اولین سال برای فراری با رکورد فروش بیش از ۱۰ هزار دستگاه بوده است که باعث شده درآمد خالص این سوپر اسپورت ساز ایتالیایی به ۳٫۷۶۶ میلیارد یورو برسد. این رقم افزایش ۱۰٫۱ درصدی نسبت به یک سال پیش از آن را نشان می‌دهد.

بهترین فیلتر های هوا و روغن ماشین با قیمت های باورنکردنی

درباره ی bmasoudi

برای یادگیری شروع به کلیک کردن کردم و این داستان هنوز هم ادامه و کلیک ها یکی پس از دیگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *