فروشگاه پارت 724 خرید لنت ماشین روش لنت ترمز ماشین چری لیفان تیگو
خانه / موبایل / عرضه گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی فلد ۲ در نیمه دوم سال تایید شد
عرضه گلکسی نوت 20 و گلکسی فلد 2 در نیمه دوم سال تایید شد
عرضه گلکسی نوت 20 و گلکسی فلد 2 در نیمه دوم سال تایید شد

عرضه گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی فلد ۲ در نیمه دوم سال تایید شد

مقامات سامسونگ اعلام کردند که خللی در برنامه عرضه گوشی‌های هوشمند پریمیوم این شرکت، سری گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی فلد ۲ پیش نخواهد آمد.

پس از شیوع بیماری کرونا بسیاری از کارخانه‌ها تعطیل شدند و همین امر نه‌تنها باعث کمبود محصولات موجود در بازار شد؛ بلکه عرضه محصولات جدید نیز به تأخیر افتاد. در کنار آن، شرایط کار در شرکت‌های مختلف نیز به کندتر شدن روند توسعه گجت‌های جدید ختم شد؛ زیرا بسیاری از شرکت‌های سازنده گجت‌های قابل حمل از کارکنان خود خواستند که به‌صورت دورکاری به فعالیتشان ادامه دهند.

با این حال، برخی از شرکت‌ها اعلام کردند که شرایط پیش‌آمده باعث تأخیر در زمان معرفی و عرضه محصولات جدید نمی‌شود. یکی از این شرکت‌ها، سامسونگ نام دارد که مقامات آن عرضه سری گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی فلد ۲ در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ را تأیید کرده‌اند.

این اتفاق در زمان ارائه گزارش مالی سامسونگ رخ داده است. در متن گزارش می‌توان خواند:

با وجود شرایط نامساعد بازار و درگیری کشورهای مختلف با بیماری همه‌گیر کرونا که ممکن است به مدت بیشتری دنیا را درگیر خود کند، پیش‌بینی می‌شود که برای نیمه دوم رقابت میان شرکت‌های سازنده دشوارتر شود؛ زیرا هریک به‌دنبال برطرف ساختن ضرر و زیان‌های حاصل‌شده از نیمه اول سال ۲۰۲۰ خواهند بود. سامسونگ نیز با عرضه سری گلکسی نوت ۲۰ و فلد ۲ به‌دنبال ارائه محصولاتی متفاوت در رده گوشی‌های هوشمند پریمیوم است.

در شرایط کنونی تنها سامسونگ نیست که روی نیمه دوم سال ۲۰۲۰ تمرکز کرده است. آمارها نشان می‌دهد که پس از شیوع بیماری کرونا بسیاری از کاربران گجت‌های قابل حمل علاقه‌ای به خرید گوشی هوشمند جدید نداشته‌اند و همین امر نه‌تنها به افت درآمد شرکت‌های سازنده تلفن هوشمند ختم شده است؛ بلکه شرکت‌های تأمین‌کننده قطعات مورد نیاز نیز با کاهش درآمد مواجه شده‌اند.

با وجود مشکلات پیش‌آمده برای سری گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۰ باید دید که آیا این شرکت می‌تواند نظر کاربران را با معرفی مدل‌های جدید سری گلکسی نوت و گلکسی فلد به خود جلب کند یا خیر.

بهترین فیلتر های هوا و روغن ماشین با قیمت های باورنکردنی

درباره ی bmasoudi

برای یادگیری شروع به کلیک کردن کردم و این داستان هنوز هم ادامه و کلیک ها یکی پس از دیگری

شاید منظورتان این باشد

آماده سازی اکسینوس 992 برای سری گلکسی نوت 20

آماده سازی اکسینوس ۹۹۲ برای سری گلکسی نوت ۲۰

سامسونگ در حال ساخت تراشه اکسینوس ۹۹۲ است تا رقیبی توانمند را در مقابل تراشه …