فروشگاه پارت 724 خرید لنت ماشین روش لنت ترمز ماشین چری لیفان تیگو
خانه / ارز دیجیتال / با جهش ۴۲ درصدی قیمت کاردنو ، کاردانو به سومین رمزارز ارزشمند تبدیل شد

با جهش ۴۲ درصدی قیمت کاردنو ، کاردانو به سومین رمزارز ارزشمند تبدیل شد

با افزایش حجم خرید کاردنو ، ارزش این رمزارز ۴۲ درصد بیشتر شد و از ۰٫۹۸ دلار در معاملات صبح دیروز به بیشترین قیمت در تاریخ این رمزارز، یعنی ۱٫۴۱ دلار رسید.

دیروز همراه‌با موج جدیدی از خوش‌نگری درباره‌ی ADA، رمزارز اصلی شبکه‌ی کاردانو، حجم خرید آن به‌شدت افزایش یافت. همچنین درنتیجه‌ی افزایش تراکنش‌ها، قیمت ارز دیجیتال یادشده به بیشترین سطح از زمان ابداع آن (حدود ۱٫۴۱ دلار) رسید و ADA با پشت‌سر‌گذاشتن بایننس‌کوین (BNB) و تتر (USDT) از‌نظر ارزش بازار جایگاه سوم رمزارزها را از‌آنِ خود کرد. درحال‌حاضر، حجم تراکنش‌ها روی بلاک‌چین ADA درحدود ۱۹٫۸ میلیارد دلار و بیشتر از حجم تراکنش‌های اتریوم (۱۳٫۲ میلیارد دلار) است. بااین‌حال، بیت‌کوین با ۲۷٫۲ میلیارد دلار حجم معاملات در رتبه‌ی اول قرار دارد.

براساس گزارش کوین‌تلگراف به‌نقل از داده‌های بازار و وب‌سایت TradingView، قیمت ADA با افزایش ۴۲ درصدی از ۰٫۹۸ دلار در معاملات صبح دیروز به بیشترین قیمت در تاریخ این رمزارز، یعنی ۱٫۴۱ دلار رسید. بد نیست بدانید ارزش ADA درقیاس‌با سال گذشته ۲،۶۰۰ درصد افزایش یافته است. دلیل پویایی پروژه‌ی ADA در ماه اخیر، الحاق به‌روزرسانی مری (Mary) روی تست‌نت کاردانو در سوم فوریه بود. تست‌نت شبکه‌ای موازی از بلاک‌ها است که ارزهای آن ارزش دلاری ندارند و برای انجام آزمایش‌ها استفاده می‌شود. به‌روزرسانی یادشده با فعال‌کردن قابلیت‌های قرارداد هوشمند کمک می‌کند تا بلاک‌چین کاردانو همچون اتریم به شبکه‌ای چنددارایی (Multiasset) تبدیل شود.

تاریخ یکپارچه‌سازی به‌روزرسانی مری با شبکه‌ی اصلی مشخص شد

جهش اخیر در قیمت ADA با پست توییتری چارلز هوسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، هم‌زمان بود. در این توییت، او اعلام کرد به‌روزرسانی مری در ابتدای دوره‌ی زمانی (epoch) بعدی کاردانو اول مارس روی شبکه‌ی اصلی الحاق خواهد شد. او نوشت:

آقایان و خانم‌ها، موشک به هوا برخواسته است. [به‌روزرسانی] مری در یک دوره به مدار می‌رسد. به عصر مری خوش آمدید. من انسان خیرخواه و خوبی بودم؛ ولی بدبختی باعث شد روح پلیدی داشته باشم. مرا خوشحال کنید. دوباره پرهیزکار می‌شوم. (اشاره‌ای به متن کتاب فرانکنشتاین از مری شلی)

قیمت ADA برای مدت کوتاهی پس از انتشار خبر یکپارچه‌سازی مری تا ۱٫۱۷ دلار افزایش یافت‌؛ اما با افزایش فشار در بازار گسترده‌تر رمزارزها در ۲۵ فوریه، به کمتر از یک دلار سقوط کرد. البته بعدتر، حجم تراکنش‌های ADA تا ۱۲٫۸ میلیارد دلار افزایش یافت و رکورد جدیدی را رقم زد و باعث شد قیمت این رمزارز به بیشترین سطح از زمان ابداع آن برسد. همچنین، سود معاملات باز آتی ADA نیز به ۵۸۰ میلیون دلار رسید و با پیشی‌گرفتن از لایت‌کوین (LTC)، به سومین بازار بزرگ رمزارزهای فرعی تبدیل شد.

براساس داده‌های وب‌سایت کوین‌تلگراف، درعین‌حال شرایط بازار برای ADA برای مدتی مطلوب بوده است. VORTECS که الگوریتمی منحصر به کوین‌تلگراف است، با ترکیب نقاط داده‌ها شامل جوّ بازار، حجم تراکنش‌ها، تغییرات اخیر در قیمت و فعالیت کاربران در توییتر، شرایط فعلی و گذشته‌ی بازار را مقایسه می‌کند.

همان‌گونه که در نمودار پایین مشاهده می‌شود، ۲۵ فوریه و درست یک ‌روز پیش از اینکه برای قیمت ADA رکوردی تاریخی ثبت شود، امتیاز VORTECS برای رمزارز یادشده به بیشترین میزان، یعنی ۷۹، رسیده است. قابلیت‌های قرارداد هوشمند مؤلفه‌ی اصلی در به‌روزرسانی مری است و انتظار می‌رود که برای اکوسیستم کاردانو، باعث آغاز دوره‌ی جدیدی از کارآمدی شود. اپلیکیشن‌های مالی غیرمتمرکز پس از یکپارچه‌سازی می‌توانند روی شبکه اجرا شوند و راه خروجی برای کاربرانی باشند که به‌دلیل گران‌بودن هزینه‌های گس در شبکه‌ی اتریوم در حال گریز هستند.

 

 

افزایش قیکت کاردنو
افزایش قیکت کاردنو

این مقاله حاوی توصیه یا پیشنهاد اقتصادی نارنجی نیست. خطر از‌‌دست‌‌دادن سرمایه در هر سرمایه‌گذاری وجود دارد و سرمایه‌گذار باید پس از مطالعه و تحقیق، تصمیم نهایی را خودش اتخاذ کند و مسئولیت تبعات آن را بر عهده بگیرد.

بهترین فیلتر های هوا و روغن ماشین با قیمت های باورنکردنی

درباره ی bmasoudi

برای یادگیری شروع به کلیک کردن کردم و این داستان هنوز هم ادامه و کلیک ها یکی پس از دیگری

یک دیدگاه

  1. عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *